Květen 2011

Jarní procházka

29. května 2011 v 21:15 | Hope |  Fotky
aneb velké odhalování... Nejen že vidíte můj milovaný městys, ale v celém článku možná najdete i fotku mě samotné!!!

Design na nehty - návod 2: KYTIČKY

27. května 2011 v 14:23 | Hope |  Nehty
Tak! Jelikož moje oblíbené kytičky mají stále pozitivní ohlasy a jelikož mi pořád nechcete věřit, že je to jednoduchý, vytvořit třeba takovýhle design:
... Tak jsem si pro vás připravila návod. Tentokrát jsem si to i sama fotila... Legrace veliká, vám řeknu... Ale přejděmě k návodu! Takhle nějak by mohl vypadat výsledek:
Motýli 2

24. května 2011 v 19:33 | Hope |  Fotky
Jelikož první série fotek motýlů měla poměrně úspěch, přidávám druhou. Fotky jsou tentokrát z různých míst a časů. Od Slovenska až po babiččinu zahrádku. Snažila jsem se dávat jen druhy, co tu ještě nejsou, ale u babočky paví oko jsem neodolala...
Letošní cíl: Pořádně vyfotit žluťáska!

Hornická naučná stezka - Jihlava

22. května 2011 v 15:54 | Hope |  Fotky
Ahoj... Tyhle fotky už jsou pár týdnů staré (vlastně dneska je to přesně měsíc, co jsem je fotila), ale pár z nich je vážně povedených (:-)), takže se nemůžu nepodělit. Jak asi víte z nadpisu, fotky jsou z Jihlavy... Bylo krásně tak jsem se s rodinkou vydali na túru. Sluníčko svítilo opravdu dost, což mělo nepříjemné důsledky - neviděla jsem na displej foťáku, takže jsem většiou neviděla, co fotím a jak je to zaostřený. Dalším důsledkem bylo, že se setra zbláznila a začala nám předvádět hasičskou rozcvičku... Fotky cvičící ségry bohužel neuvidíte... Ale můžete se těšit už na jednou zmiňovaného střevlíka, ještěrky a svižníka ;-)

Mám to!!!

17. května 2011 v 17:10 | Hope |  Aktuálně
Ahoj :D
Tak jo, mám maturitu... Ale jen ústní povinnou část... Ale z písemných strach nemám a nepovinná francouzština... No... Snad si vytáhnu něco lehkýho...
Jsem ráda, že jsem maturovala s mýma kámoškama a že jsme dělaly češtinu jako první, protože tu jsme uměla (ne, že bych se jí učila) takže jsem se potom docela uklidnila a bylo to v pohodě. Vytáhla jsem si Křest sv. Vladimíra a jako neuměleckej text tam bylo tohle. Vyšší úroveň. Plnej počet bodů :-). Na státní základní angličtině jsem si vytáhla flóra a fauna, teenagers life, british literature a traveling? Nevím, měli jsme dělat rozhovor v Athénách, že si chci něco koupit. Dostala jsem dvojku. Ze zemáku jsem si vytáhla Polsko, Slovensko a Maďarsko... Mám jedničku, i když jsem si jí asi nezasloužila... Rozlohu jsem říkala v kilometrech krychlových a Českolovensko se podle mě rozdělilo v 91... No a bižule... Pohodička... Vytáhla jsem pohybovou soustavu... Jednička (nechci se chlubit, ale kosti umím většinou i latinsky :-)). Nicméně dneska mi trošku spadnul hřebínek... Před hodinkou jsem se vrátila z vyšší angličtiny... Jsem vytáhla british history a jelikož jsem se jazyky vůbec neučila, jsem za tu trojku ráda... Je sice o dva body (jakože jsem mohla mít dvojku), ale pak bych měla výčitky, že jsem si to nezasloužila... A u jazyků stejnak víc spolíhám na didaktický testy a na slohy :-)
Shrnutí? Za ten stres to asi nestálo, ale alespoň teď hooodně oceňuju tu úlevu :-)