Únor 2011

Jarní fotky (protože jaro ještě oficiálně není, ale proč si to čekání nezpříjemnit...)

18. února 2011 v 18:18 | Hope |  Fotky
Pár dní po tom, co jsem fotila tyhle fotky se znovu udělalo moc hezky. Svítilo, bylo i celkem teplo a domu jsem přijela brzo, takže jsem se hodila do všedního oblečení (fotografování je špinavá zábava ;-)), a vyrazila ven. Ale zase jenom na babiččiny zahrádky, nikam dál se mi zatím moc nechce... Teď nás ale čekají jarní prázdniny (konečněěěěěě... Myslela jsem, že se toho nedožiju :D), takže by se mohlo i vyjasnit a mohla bych se podívat i za do těch tajemných končin za hranicí našeho pozemku :-).
Slunce
Je nádherný, sluníčko zase vídat :-)

Záhady lidstva :D

16. února 2011 v 15:58 | Hope |  Ostatní
Už chvíli podobný věci sbírám a dávám dohromady, takže jestli něco máte, pište prosím do komentářů ;-)
První dvě jsou od Jeffa Dunhama, i když ta druhá moc záhadná neni, jelikož kuřata nejsou savci, ale patří to sem... A druhý dvě jsou od kamarádek a zbytek už jen z netu :-(

Jakou barvu bude mít Šmoula, když ho uškrtíte?

Proč kuřecí prsíčka nemají bradavky?

Co se stane, když spadne hvězda ze známého souhvězdí?

Jak se sešívaj fotbalové míče?

Maturantka

13. února 2011 v 16:09 | Hope |  Fotky
Tak... Nějaký fotečky... Ne přímo z plesu, ale jen dokumentace :-) Však uvidíte
Oddělovač
První oficiálnější událost k maturitě proběhla na podzima  byl jí Stužkovací večírek... Moje třída - 4B se sešla v útulné hospůdce s bowlingem a třídním profesorem jsme byli za přítomnosti pár vyvolených profesorů ostužkováni:
Stužka

Po Maturáku

12. února 2011 v 15:14 | Hope |  O mě a tak...
Hej hola! Přežila jsem!
Nebylo to, pravda, takový, jaký jsem si to představovala, spousta věcí se pokazila, ale mám to za sebou a momentálně s předběžnýma výsledkama SCIO testů, který vypadaj neuvěřitelně skvěle, je mi fajn :-)

(Celý článek obsahuju nepřeberné množství pro běžného čtenáře nepochopitelných událstí z jenoho mého večera, takže jestli nechcete být zmatení a podobně... nečtěte... ;-))

Jaro 2011

7. února 2011 v 17:26 | Hope |  Fotky
Dlooouho sem tu nebyla a nic nepsala... A upřímně... Nemyslím, že se to teď změní... Zaprvý nemám čas (práce, maturita, SCIO, maturák, přihlášky, přijímačky, ...)... Za druhý jediný co bych psala je stěžování si na to, jak nemám čas... A to nepotřebuju ani já ani vy... já se vypovídám... Od čeho mám Hok, že ;-)
Ale! dneska bylo taaak krásně... Miluju jaro, párkrát jste to ode mě už slyšeli a nemohla sem se dočkat sluníčka a rozkvetlých kytek a sluníčka a hmyzáků a sluníčka... Však víte... Přijela sem domu docela brzo a tak sem nelenila a vyrazila ven... A zadařilo se víc, než jsme čekala... Některý jarní kytky už klíčej, hmyzáci začínaj hmyzovat... Dokonce sem pozorovala nějakýho motýla... Ale jakýho nevím... Byl dost daleko a já bez brejlí... Byl hnědej, no...:D Dost keců... Hurá na fotky!
Neni jich sice moc, ale alespoň něco, než to dlouhý nic, že ano...
Sluníčko