Srpen 2010

30.8.

30. srpna 2010 v 15:03 | Hope |  Aktuálně
Jsem stále naživu a už mě nebaví to pořád oznamovat do světa... Ale myslím, že jste si na to zvykli... Že vždycky na nějakou dobu zmizím, nedávám o sobě vědět, nechodím na icq... A pak se jednoho dne objevím a vše je hned krásnější!!! (Ha ha)
Chtěla jsem sem dát reportáž, kterou jsem psala minulý rok, ale je tam moc věcí, pomocí kterých byste mě mohli vypátrat ;-) A taky je to starý... Vlastně přesně ten rok. Je to o tom, jak nastupujeme do školy, jak si namlouváme, že se začneme učit, jak si to samé namlouvají naši profesoři... A že se nic nemění...
Jinak řečeno. Nestihla jsem tu soutěž... A ani ne tak kvůli tomu, že bych to nestihla, ale že jsem se na to vykašlala. Totiž. Měla jsem dobrej nápad... I děj. některý obrazy v hlavě a slovní spojení byly taky fajn, ale... To nestačilo. Nebylo to dost dobrý. Nemohla bych to tam s čistým svědomím poslat.
Mezi řádky můžete přečíst, že z tohoto blogu, kde měly být původně hlavně moje povídky se stává oficiálně spíš fotoblog, než cokoliv jiného.
Když jsem s Just-imagine začínala, ještě jsem ani nefotila. Fotit jsem začlala až na botanický exkurzy a jak sami jistě víte, chytlo mě to... Využívám každýho slunečního paprsku a běhám ven fotit poslední motýly, ale už je hodně chladno (Dneska máme 14 stupňů!!!). Pár jsem jich nafotila a co nejdřív je přidám... Až dočtu poslední díl Temné věže od sai Kinga.
To by asi mohlo stačit... Jo... ještě... Rodiče se vrátili z Francie... tak několik fotek od taťky:
La Tour Eiffel

Ant & Dec

16. srpna 2010 v 12:25 | Hope |  Ostatní
Tuhle Britskou dvojku určitě znáte z talentové soutěže Britain's got talent, kterou spolu se Stephenem uváděj. Tam jsem si jich všimla poprví a musím přiznat, že jsem si je oblíbila... A to o co bych se s váma dneska chtěla podělit jsou jejich nejlepší momenty. Alespoň podle mě.
Ant & Dec

Motýli

14. srpna 2010 v 20:19 | Hope |  Fotky
Myslela jsem si, že nikdy nedokážu vyfotit motýla... A není to tak dávno. Říkala jsem, že jediná doba kdy dokážu vyfotit motýla je housenka... A teď tu mám o nich celý článek!
Fotky vznikly převážně dneska a převážně na babiččině zahrádce (už zase) na záhonku s gerberama. Žluťásek a modrásek a vlastně i okáč jsou z louky za zahrádkou. Ale už dost řečí... Jděte se kochat...
Babočka admirál
Babočka admirál-Má krásný vědecký jméno-Vanessa atalanta.

Tak sem to teda zvládla

12. srpna 2010 v 19:54 | Hope |  Aktuálně
Tak vítejte, moji drazí... Doufám,  že jste na mě nezanevřeli za tu dobu co to tu chátralo. Pavouky z koutů vymetat nebudu, ale trošku oprášit bych to tu mohla. :-)
A co se týče autoškoly? Splněno. Testy na 100%, údržba prej byla "špičková" a jízda se mi povedla, i když pár chybiček se vloudilo, ale měla sem super komisaře a šéfík z autoškoly pomáhal rukama i nohama... :-) Ale mám to... A sem šťastná...:D
V brzké době můžete očekávat pár fotek... A taky budu psát tu povídku, ale tu si přečtete až za pár měsíců ;-)
Diář

1. 8.

1. srpna 2010 v 17:11 | Hope |  Aktuálně
Ahoj lidičky... Takže... Jsem zpátky z dovolený, kterou jsem poměrně v pořádku přežila. Počasí nám moc nevyšlo, ale co se dá dělat. Vlastě... Co kecám... Jeden den VŮBEC nepršelo! Ale ne. Byl to krásnej tejden a fotky a podrobnější zážitky chystám na později, ale je tu pár záležitostí, kvůli kterým bude později možná trochu víc později.