Duben 2010

22. 4. 2010

21. dubna 2010 v 18:48 | Hope |  Aktuálně
Jak mnozí z vás vědí... A mnozí ne... V sobotu odjíždím do Anglie (a ode dneška začínám rýmovat ;-))
Takže už zase nestíhám... Jinak... Žádný články do tý doby nepřidám (na 99%) a pátou kapitolu nečekejte hodně dlouho. Vlastě už jsem se tak napůl smířila s tim, že to nestihnu a nedokončím... Ale asi dokončím... Jednou... Snad... Alespoň v to stále doufám.
V květnu začnu dělat autoškolu. Radši vůbec nechoďte přes silnici, nebo se alespoň 7x rozhlídněte... I když stejně nebudu jezdit rychlejc, než vy budete chodit...
Vracím se v pátek. Jestli to tam zvládnu. Takže do tý doby o mě neuslyšíte... Myslete na mě!!!
P.S.: Fotky z "výletu" budou...
PP.S.: Potřebovala bych si zoufale s někym promluvit, ale pořád to nedokážu... Takže zlato, promiň, že sem pořád tak protivná, Hok... Promiň, že nechodím na isq... Je toho prostě moc...
PPP.S.: věděli ste, že se zrak v evoluci vyvinul víc, jak 40x?!? Tý brďo!!!
Ajfelofka
Foceno sestrou... Minulý rok... ♥

Same mistake-James Blunt... Nikdy jsem ho neměla ráda, páč se mi nelíbil jeho hlas (a pořád mu moc nefandim), ale tahle písnička je prostě úžasná... Ten text... Miluju to od And so I sent some men to fight...

Pražská zoo

17. dubna 2010 v 15:38 | Hope |  Fotky
Fotky fotil taťka. Já je upravila ve PhotoFiltru. (Miluju zvířátka...)
Anakonda velká

Kapitola čtvrtá-Za růžové brýle a dál

11. dubna 2010 v 12:38 | Hope |  Román
Tak jste se přece jen dočkali, co? Musím říct, že mě tahle kapitola bavila zatim nejvíc ze všech. Alespoň ten začátek. Tak doufám, že to bude znát...
Oddělovač

Stephan King-Misery

9. dubna 2010 v 17:50 | Hope |  Četba
Misery-USA 1987
Teď mám takový dost čtecí období. A do toho spadá samozřejmě povinná četba. Přečetla jsem Bylo nás pět, Farmu zvířat, RUR a chystám se na Othella... Na toho se moc těším, ale Shakespeara nemůžu číst ve škole, jako ostatní knížky. Na něj se bůhvíproč musím soustředit. Tak si  ho nechávám na nějaký klidnější období. Ale z toho čtecího se vyčleňuje dost nápadně Období mistra. Totiž kingovský období. Nedávno jsme znova přečetla Čtyři roční doby (Shawshank a tak...(A bože. Viděla jsem film...)), pak Duma Key a teď čtu Řbitov zviřátek. A hlavně jsem si znova přečetla MISERY. Viděla jsem jí v knihovně a prostě jsem nemohla odolat... A ani teď, s odstupem času jí nevnímám jinak, než jako můj nejoblíbenější román. Ráda bych vám nějak přiblížila děj, ale nejde to. Na netu najdete miliony referátků, ale já to nemůžu shrnout do jednoho odstavce. A ani mé oblíbené pasáže tentokrát nebudou. Protože to bych musela vypsat celou knihu... A na to jaksi nemám čas.
Podle knížky bal každopádně natočenej i film, kterej bez problémů můžete shlédnout na Youtube... V originále, samozřejmě.

Nikdy jsem vás o nic neprosila. Alespoň většinu. Až teď. Prosím klikněte na celý článek a přečtěte si vše, co jsem tam napsala. Moc to pro mě znamená... Děkuju.


Britain's got talent

6. dubna 2010 v 21:00 | Hope |  Ostatní
Tak... Miluju tuhle soutěž. Víc BGT (Britain's got talent), než AGT (America's got talent). Miluju ty dva moderátory... Anta a Decka... Tak přidávám pár videí právě z BGT 2008. Nejen pro zasmání:
1. Donald-nerada se směju lidský blbosti, ale tomuhle nelze odolat... A zbožňuju ten Simonův výraz na konci.

Jaro!!!

5. dubna 2010 v 13:10 | Hope |  Fotky
Tak... Po delší odmlce (už zase...) a po spoustě depresivních zimních fotek sem vrazím nějaký pravý jarní... Mám jich tradičně milióny, ale zas jich sem dám "jen pár". Tak si je užijte a uvěřte tomu, že stále žiju... :-)
P.S.: Byla sem na ALENCE!!! A mám nový vlasy... :D
Klíčení