Prosinec 2009

Můj chlupatý vánoční dáreček

30. prosince 2009 v 17:51 | Hope |  O mě a tak...
Nečekali ste něco takovýho, že ne?
Oddělovač

Nohavica

27. prosince 2009 v 14:25 | Hope |  Ostatní
Miluju jeho písničky, ale nehodlám se tu rozepisovat. Nemám na to náladu. Místo toho bych ráda vložila jeden komentář, co jsem našla na Youtube.

Na kompu

15. prosince 2009 v 17:56 | Hope |  Kecy mimo
Aktuálně - 16. 12. 2009 - Pracuju na třech povídkách... Jedna bude kraťoučký zamyšlení z minulosti... S názvem Pýcha králů. Další se jmenuje Vánoční a měla by být trošku delší a trošku jiná, než moje ostatní tvorba (ta nadějeplná slátanina, kterou jsem vám slibovala minule...:D) a pak se snažím dokončit třetí kapitolu ze školního románu... Z toho vyplývá, že na blog nemám moc času... A nejen kvůli tomu... V posledních dnech mám taky dost koncertů... Třeba ve čtvrtek dva a pak na zlatou neděli na zámku... Tak se nezlobte ;-)
Oddělovač
Co dělám na počítači, když nepíšu povídky, neučim se nebo nehraju nějaký inteligentní hry :D Skládám puzzlíky! Teda. Ne tak úplně puzzlíky. Jmenuje se to griddlers a je to opravdu sranda...:D Asi vás to nezajímá a asi sem fakt divná, ale co... Ukážu vám, jak to vypadá... ;-)
Oddělovač

Hřích

9. prosince 2009 v 20:35 | Hope |  Jednorázovky
Konečně se mi podařilo dokončit v pořadí druhou povídku pro storii. Téma jsme si vymyslela sama, a to HŘÍCH. Fascinuje mě to. Hlavně Sedm smrtelných hříchů. V povídce jsem se soustředila hlavně na tři z nich, ale lze tam najít všechny. S povídkou nejsem spokojená. Je tam moc zla, další dva mrtví a až příliš pravdy. Myslela jsem si, že v ní tentokrát nebude nic ze mě. A taky neni. Alespoň ne černé na bílem. Mezi řádky najdete soustu mých pocitů, které jsem měla při psaní.
Zkrátka... Příště budu muset napsat nějakou nadějeplnou povídku, jinak se z toho zblázním.
P.S.: Odkazuju vás nejen na Sedm smrtelných hříchů, ale taky na symboliku barev... :-)

PP.S.: Věnování: Pro Hok-k narozeninám-... ♥... Dík, že si...
Oddělovač

Kdy začínají Vánoce?

6. prosince 2009 v 18:31 | Hope |  Kecy mimo
Jelikož se mi dneska určitě nepodaří dopsat povídka, tak sem dám alespoň tenhle článek...
Víte... já miluju Vánoce. Opravdu moc. Ale nenávidím, když se v říjnu v obchoďácích objeví vánoční výzdoba. Tím pro mě Vánoce nezačínají. A to je to, o čem chci psát. Čím pro vás začínají Vánoce a vlastně celá zima? Když spadne první vločka? Když se objeví výzdoba ve městech a na vesnicích? Když ucítíte vůni cukroví? Když zdobíte stromeček? Pro mě osobně Vánoce začínají tehdy, když se ve městě, kam jezdím do ZUŠky objeví na lampách hvězdy, já tam ve tmě čekám na zastávce na bus a ve vzduchu je cítit takový ten štiplavý, zanehtylezoucí mráz a vůně kouře z komínů.

Design číslo čtyři

5. prosince 2009 v 18:49 | Hope |  Kecy mimo
Tak se to po pár dnech podařilo. Podzimní tématika už nebyla moc aktuální a tak jsem se rozhodla to změnit. Chtěla jsem původně něco zimního nebo vánočního, ale jelikož jsem nenašla žádnej pořádnej obrázek, vzniklo tohle. Obrázek v záhlaví je z deviartu a citátky z něj a z menu jsem objevila na blogu Weči, které moc děkuju hlavně za její vkus. Co dodat? Asi nic. Jen doufám, že se vám tu bude i nadále líbit. A že se vám nestýská po teplých barvách podzimu...

P.S.: Případné chyby (staré oddělovače, nefungující odkazy/obrázky) prosím nahlašte...:D

View:

Je to neuvěřtelné... Ale já stále žiju!

1. prosince 2009 v 18:37 | Hope |  Aktuálně
...alespoň myslím. Omlouvám se, že jsem tu tak dlouho nebyla, ale nemám teď nejlepší období a neslibuju, že se to zlepší (nutno říct, že Derenova smrt mi náladu nezvedla). Za moji náladu může hlavně škola, kde se to po celkem úspěšném rodičáku zase rozjelo naplno (Ostatně... Měla bych se učit ZSV), jednak počasí (nevím, co budu dělat bez bílých Vánoc-ani nevím, co koupit ostatním a hlavně nevím za co!) a jednak zvířata. Víte... V pátek jsem dostala novýho sklípkánka, páč ten minulej utekl... V sobotu sem se koukla do terárka... A zase byl pryč... A včera sem šla se psem na procházku a pokousal ho cizí pes, tak sme ho s taťkou ošetřovali... Ale nejvíc za to, že sem nepíšu může moje tvůrčí krize. Nejsem schopná nic napsat. I když mi profesorka doporučila účastnit se soutěží a neuvěřitelně mě přechvalovala (A četla tuhle mojí povídku před celou třídou-nebyl to příjemný zážitek...). Začala jsem psát druhé téma ze Storie, ale nejsem schopná to dokončit... Snad později... Alespoň doufám...

Nejvíc se omlouvám těm, kterým se po mě stýskalo... A pak taky Hok, Aku a sobě, ale... Nebudu to řešit... ;-)