Tak vítejte!

22. července 2009 v 16:22 | Hope |  Kecy mimo
Tak ahoj! Jak se máte? No u mě to docela jde, pokud se ptáte. Konečně se mi po pár dnech podařilo spatlat blog. Proč to trvalo tak dlouho? No... Totiž... Vyskytlo se pár problémů, abych byla upřímná. Zaprvý název blogu. Tento jednoduchý úkol se ukázal, jako problém, páč všechny názvy, co jsem chtěla už byly použity. Například espoir, naděje po francouzsku. Ten blog je zabranej, ale když sem se na něj tek koukal, tak musím uznat, že neni špatnej. Autorka má rozhodně talent na kreslení, a tak... Pak tady ještě bylo éspérance, jiný francouzský název pro naději. Samozřejmě zabraný. Chvíli mě nic nenapadalo, a tak jsem si šla zahrát volejbal.
No pak sem samozřejmě měla pár nápadů, například francouzsky nápad. Našla jsem si to ve slovníčku a bylo to celkem zajímavý slovo, jen si ho nepamatuju. A název svýho blogu bych si pamatovat měla, ne? Tak sem začala propadat beznaději a radši sem se šla koupat a dělat něco jinýho. A pak mě to napadlo. Prostě mi to blesklo hlavou. Prostě Just-imagine... a proč ne? Přála jsem si, aby tenhle blog nebyl zabraný a mé přání bylo vyslyšeno!!! Štěstí se na mě usmálo! Založila jsem blog, začala přemejšlet nad vzhledem a tak všechno, ale když jsem chtěla přidat nějaký obrázky, tak se mi to vyplo a chtělo to, abych se přihlásila. Super, no. Tak sem se teda přihlásila... Ale ouha, špatný heslo. Mám ho dost složitý, tak sem si řekla, že sem se přepsala a zkoušela ho napsat znava. Párkrát... Vlastně až do tý doby, než se mi objevilo, že to selhalo a nejdřív se můžu přihlásit až za hodinu. Zuřila jsem. Hlavně, když jsem si uvědomila, že to byla moje chyba, páč jsem si zapoměla autorizovat přístup... Po hodince jsem se teda přihlásila a začala upravovat, jenže po chvíli už sem byla příšerně unavená a šla radši spát.
Dneska jsem začala dělat vzhled. To bylo taky dost nejednoduchý, páč mi zase přestal fachat jeden program, kterej sem k tomu potřebovala. Mě to nas....., co jinýho. Musela sem čekat do čtyř hodin na taťku, aby mi to spravil. Teď je konečně všechno tak, jak má být... Snad. Doufám, že se vám tu bude líbit, a že sem vás úvodním článkem neunudila k smrti...?
Aktualizace-5. 10. 2009
První článek... Úvod, který by měl prezentovat celý blog a jeho budoucnost a já ho takhle zprzním... Ach jo. Ale nebudu ho mazat. O tom jsem pevně rozhodnuta (snad %-)). Takže teď, po čtyřech (necelých) měsících fungování blogu, píšu úvodní článek. Myslím, že už mám celkem ujasněno o čem tento blog je (i když se neustále měním, takže se mění moje preference a můj blog se tudíž musí měnit taky). Tento blog je tedy především o mě (překvapení!). O mých povídkách, o tom, co mám ráda. Ale to se dalo očekávat. Tak tedy. Můžete tu najít hodně věcí od Jeffa Dunhama, pár vtipných videí, mojí prozaickou tvorbu, něco málo o dracích a taky zápisky z knížek, co jsem přelouskala (ne všech! To bych to tu přehltila ;-))... Myslím, že časem se výběr rozhodně rozroste. Doufám, že směrem, který vás zaujme. Ale pokud vás nezaujal současný rejstřík... Nejsem si jistá, jestli si budeme rozumnět... xD
 

5 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Hok Wolker Hok Wolker | Web | 22. července 2009 v 21:18 | Reagovat

Máš to tu moc zajímavý a tvoje povídky jsou hustý... mě říkají morbiďáku a tak  ale myslim že společně jsme na stejný vlně :D :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama